İŞYERİ SİGORTASI

İşyeri Sigortası (Türkiye’de bir ilk. Darbe, Savaş ve İç Savaş Teminatı Dahil) İşyeri sigortası binanızı, demirbaşlarınızı ve mallarınızı yangın, yıldırım, infilak, hırsızlık, deprem, sel su baskını, grev lokavt halk hareketleri, terör olayları, kara hava taşıtları çarpması, duman, fırtına, dolu, vb. zararlara karşı koruyan sigorta poliçesidir.

İşyeri Sigortası Teminatları Yangın Yıldırım İnfilak Duman Teminatı Yangın, patlama, yıldırım ve duman dahil olmak üzere işyerinize gelebilecek zararları karşılar.
Grev, Lokavt, Halk Hareketleri ve Terör Teminatı Toplumsal olaylar ve terör nedeniyle oluşan zararları karşılar.
Sel Su Baskını Teminatı Yoğun yağışlar nedeniyle oluşan sel su baskınları, nehir, deniz, kanalizasyon ve foseptik çukurlarının taşması gibi durumlara karşı korur.
Deprem ve Yer Kayması Teminatı Poliçenize dahil ettiğiniz tüm değerlerinizi deprem, yer kayması, yanardağ patlaması, toprak çökmesi ve tsunami ye karşı teminat altına alır.
Hırsızlık İşyerinizin hırsızlık veya teşebbüsü sırasında uğrayacağı zararları karşılar.
İşveren Sorumluluk Teminatı Çalışanların başına gelebilecek iş kazalarından dolayı sizden talep edilen tazminatlar
Dahili Su İşyerinizdeki su depoları, kalorifer kazanları ve bina içi tesisatlardan kaynaklı sızıntı veya patlama sonucu oluşan hasarları karşılar.
Elektronik Cihaz Teminatı İşyerinizde bulunan bilgisayar, faks, printer, fotokopi makinası, televizyon, telefon vb. elektronik cihazlarınızın ansızın bozulması veya elektrik akımlarından dolayı zarar görmesi durumlarını kapsar.
Makine Kırılması Teminatı İşyerinizde kullandığınız makinelerinizin aniden bozulması veya elektrik akımları nedeniyle zarar görmesi durumunu kapsar.
Üçüncü Şahıs Sorumluluk Teminatı Müşterilerinizin ve 3 şahısların mallarına ve canlarına gelebilecek zararlar
Yangın Mali Mesuliyet Teminatı Mülk sahibine, kiracınıza, ve komşularınıza verebileceğiz zararlar.
İş Durması Teminatı İşyerinizin poliçe kapsamında ki hasarlardan dolayı kullanılamaz duruma gelmesi halinde kazanç kaybınızı öder.
Kira Kaybı Teminatı  İşyeriniz hasarlardan dolayı kullanılamayacak hale geldiğinde kiracı iseniz, mülk sahibine peşin olarak verdiğiniz kirayı size öder, mülk sahibi iseniz kullanılamayan süre boyunca tahsil edemediğiniz kirayı öder.
Dolu ve Kar Ağırlığı Dolu yağışı veya yoğun kar yağışı nedeniyle oluşabilecek zararları karşılar.
Kasa Teminatı Çelik kasa içerisindeki para, senet, çek ve tahvil gibi değerlerinizi teminat altına alır.
Hava, Kara ve Deniz Taşıtları Çarpması Taşıt çarpması nedeniyle oluşan zararları karşılar.
Politik Şiddet Teminatı Türkiye’de bir ilk. Darbe, kalkışma, ayaklanma, isyan, devrim, savaş ve iç savaş riskleri de poliçeniz kapsamında teminat altında.

Öztürkler Sigorta  7/24 işyeriniz için en uygun ve ihtiyacınıza göre geniş kapsamlı işyeri sigortası seçeneklerini belirler en uygun fiyatı bulur, Anında Sigortalayarak güvence altında olmanızı sağlar, Kredi Kartınıza Vade Farksız Taksit İmkanları sunar…