ÖZEL SAĞLIK SİGORTASI

Özel sağlık sigortasını Kendinize ve Ailenize Yaptırdığınız Kasko gibi Düşünün. Tüm Değerlerimize Sigorta Yapıyoruz fakat kendimiz için En önemli ve öncelikli Olması gereken Özel sağlık Sigortasını ihmal ediyoruz.. İşte Tam Burada Öztürkler Sigorta Yanınızda, siz ve aileniz için en cazip ve ihtiyaca cevap veren özel sağlık sigortası seçeneklerini sunuyoruz.

Özel sağlık sigortası, size istediğiniz hastane ve doktoru seçme özgürlüğü tanır. Amaç, en iyi tedaviye ulaşmanızı sağlamaktır. Özel sağlık sigortası ücretleri standart değildir; her birey için farklı bir ücretlendirme yapılır. Ve Özel Hastanelerin Uyguladığı Fiyat politikaları da farklıdır..

Öztürkler Sigorta da 7/24 İhtiyacınıza Göre bunları Beraber Belirleyebilir sizin için En uygun Olanı ve en uygun fiyatı bulur, Anında Sigortalayarak güvence altında olmanızı sağlarız, Kredi Kartınıza Vade Farksız Taksit İmkanları sunar her türlü ihtiyacınızdada yanınızdayız… SAĞLIĞINIZ BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ

Özel sağlık sigortası teminatları yatarak tedavi ve ayakta tedavi olmak üzere ikiye ayrılır. Yatarak tedavi; ameliyat, yoğun bakım, doğum gibi durumlardır. Ayakta tedavi ise hekim muayenesi, fizik tedavi, ilaç gibi giderleri içerir. İhtiyacınız olan teminatlar ve seçeceğiniz limitlere göre primleriniz belirlenir.